Pozycjonowanie stron WWW - wzrost wyników

rosną Postęp widoczności w wyszukiwarce jest systematyczny i trwały. Kładziemy nacisk na naturalny, długotrwały wzrost pozycji i do tego dopasowujemy nasze prace. Warto wiedzieć, że wzrost ruchu wynikający z organicznych wyników wyszukiwania to efekt reklamy w wyszukiwarce, która rzadzi się podobnymi zasadami jak reklama w innych mediach, nie tylko w Internecie. Liczą się działania, które zainteresują potencjalnych odwiedzających, liczy się nie tylko samo usytuowanie w wynikach. Ważny jest sposób ich prezentacji, ciekawa treść.

Też istotna uwaga dla zainteresowanych, którzy chcą się umówić na opłaty uzależnione od miejsca zajmowanego w wynikach wyszukiwarki. Wcześniej bardzo popularne były umowy na tzw. TOP 10 ( czyli pozycja 1-10), TOP 5 (pozycja 1-5) i inne. Już w roku 2010 nastąpiła dosyc duża zmiana w procedurach prezentujących wyniki wyszukiwania. Na pierwszych miejscach preferowane są wyniki lokalne związane z zapytaniem lub z lokalizacją komputera, z którego przyszło zapytanie. Dlatego na pierwszej stronie nie ma już na stałe dziesięciu pierwszych rezultatów wyszukiwania. Zwykle jest ich więcej. Może ich być 12, 18. Dlatego też zawieramy nieco zmodyfikowane umowy. Zamiast wariantu TOP 10 - będzie to wariant Pierwsza Strona. Czyli przykładowo pozycje TOP 1-3, TOP 4-5, TOP 6 - Koniec Pierwszej Strony.

Pozycjonowanie strony WWW - modyfikacje treści, jedna firma

Aby w pełni wykorzystać nasz potencjał procesu budowy pozycji serwisu w wyszukiwarkach, ważne jest aby po optymalizacji kodu serwisu, wszystkie zmiany treści, struktury, grafiki, nawigacji i modyfikacji w kodzie były wcześniej uzgadniane z nami. Doradzimy Ci w jaki sposób osiągnąć lepsze wyniki. Jak najlepiej wprowadzić modyfikacje tak aby pozycja Twojej witryny w wyszukiwarce wzrastała. Pozwoli Ci to w pełni wykorzystać nasze umiejętności i wieloletnie doświadczenie.

I na koniec ważna uwaga – powierzając nam prace na Twoim serwisem wiedz, że nie zalecamy, aby prace SEO prowadzone były przez przez jeszcze kogoś. W „samodzielny" sposób lub przez inna firmę. Z reguły przynosi to nieciekawe, trwałe i często nieodwracalne skutki, odmienne od zamierzonych. Raczej negatywne, rzadko pozytywne.

Oczywistym jest, że najpopularniejszą wyszukiwarką obecną na naszym rynku jest Google, której udział silnika na rynku polskim szacuje się na około 98%. Poza oczywistą korzyścią, którą jest zajęcie dobrego miejsca w wynikach wyszukiwania, jest także dobre ulokowanie w wynikach innych wyszukiwarek np.  Wirtualna Polska, Onet.pl, Interia.pl. Działania SEO to najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy internetowej. To taka oczywista prawda, ale zwiększając ruch, tylko dobrze dobranej, dedykowanej do Twojej specyfiki działania grupy docelowej odwiedzających, możemy uzyskać znaczący wzrost sprzedaży produktów, które oferujesz.

Pozycjonowanie WWW - o czym też warto pamiętać

Nawet najlepsza witryna w dzisiejszych czasach nie jest już gwarancją sukcesu. Każdy nawet rozbudowany portal wymaga szeregu działań mających na celu jego promocję i reklamę - czyli zespołu działań z zakresu szeroko rozumianego marketingu. Dopiero tak skumulowane działania, również w tej "realnej" rzeczywistości, połaczone z prowadzeniem pozycjonowania strony WWW, pozwalają na sukces. Mierzony może nie od razu szybkim pozyskaniem nowych klientów. Na to zawsze musimy poczekać. Sukcesem będzie długofalowa budowa wizerunku Twojej nowej marki produktu lub firmy. W świadomości nie tylko samych internautów. Ale oczywiście mamy tutaj kolejną już prawdę - jeżeli nie można czegoś znaleźć w Google, to to po prostu nie istnieje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.