Powstanie ADP Poland Sp. z o.o.

Miło nam poinformować, że we wrześniu 2012 roku zakończył się proces przekształcania naszej firmy. Obejmuje on konsolidację działalności związanej z Internetem trzech podmiotów gospodarczych ADP Poland s.c. Piotr Dobrzański Joanna Poniatowska-Dobrzańska, firmy Cons-Art Management Artur Stanejko oraz spółki MiStudio sp. z. o.o. w jednym podmiocie gospodarczym o nazwie ADP Poland sp. z o.o.

Podmiot ten jest obecnie kontynuatorem wieloletniej działalności spółki działającej pod nazwą MiStudio sp. z o.o. zajmującej się Internetem, marketingiem internetowym i działalnością webmasterską w obszarze internetowych technologii na urządzenia typu desktop (komputery stacjonarne i przenośne) i urządzenia mobilne – w tym telefony komórkowe. Obecnie po zmianach kapitałowych i udziałowych, pod nową nazwą ADP Poland sp. z o.o. jest podmiotem, który skupia całość dotychczasowej działalności związanej z technologią internetową wszystkich trzech wyżej wymienionych podmiotów.

Współpracujemy obecnie z wieloma wysokiej klasy specjalistami SEO i trenerami AdWords.

Celem integracji jest skupienie działalności związanej z Internetem oraz koncentracja i rozwój kompetencji w zakresie marketingu internetowego w obrębie jednego podmiotu gospodarczego. Zapewni to poprawę jakości świadczonych usług oraz systematyczne poszerzanie oferty w zakresie działań takich jak : marketing internetowy, reklama w Google, pozycjonowanie w Google, kampanie SEO/SEM, jak też Social Media. W okresie najbliższych kilku miesięcy planujemy wdrożenie zupełnie nowej strategii uzyskiwania wysokich wyników w wyszukiwarce. Wykorzystamy w niej możliwości czterech głównych serwisów społecznościowych : Facebook, YouTube, Google+ i Twitter. Pozwala to na osiągnięcie wysokich i trwałych wyników w wyszukiwarce Google. Zapewni też ciekawą i atrakcyjną oprawę graficzną w prezentacji rezultatów wyszukiwania. Kadrę zarządzającą spółki stanowią :

  • Artur Stanejko – Prezes Zarządu,
  • Piotr Dobrzański – Prokurent, Główny Specjalista d/s SEO